PPC

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1498031747989{margin-bottom: 75px !important;}” offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”5/12″][vc_single_image image=”1379″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”7/12″][vc_column_text]

PPC (ARAMA MOTORU REKLAMLARI) NEDİR?

Markanızla ilgili önemli miktarda trafik mi oluşturmanız gerekiyor? Çok yeni bir ürünü piyasaya sunuyorsunuz ve olabildiğince çabuk rakiplerinizin önüne geçmek mi istiyorsunuz?  O zaman markanızın bilinirliğini ücretli dağıtım kanallarını kullanarak arttırmanız gerekecek ve bu durumda arama motoru reklamları –PPC en doğru pazarlama taktiği olacaktır. PPC (Pay Per Click) reklamları herkes için değildir. Firmanızın / markanızın güçlü noktası bulmak ve ne tür yaklaşımların geri dönüş getireceğini belirlemek için önemli testler yapılması gerektir.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Evet, arama motoru kullanan bir kullanıcı reklamlara tıklar . Ve yine evet, PPC işe yarayan bir yöntemdir. Ama sadece doğru yapıldığında. Eğer işinizi en ön saflara doğru itmek ve çevrimiçi (online) bir etki yaratmaya hazırsanız, size yardımcı olabiliriz.

 

PPC REKLAM TÜRLERİ

İş, firmanızı/ markanızı  ücretli reklam kanallarında sergilemeye geldiğinde, yürürlüğe koyabileceğimiz çeşitli platform ve kampanyalar bulunmakta. Bunlar:

  • Google Adwords PPC
  • Yandex PPC
  • Lokal kampanyalar
  • Ulusal kampanyalar
  • Uluslararası kampanyalar

Think-Tank Factory olarak, uluslararası başarılara imza atmış kadromuzla, PPC reklam kampanyanızın lansmanı için büyük bir özenle içinde bulunduğunuz pazarın araştırarak, en doğru kanalların kullanılması konusunda sizlere destek vermekteyiz.

 

PPC’NİN AVANTAJLARI

  • Anında dönüş oluşturabilme: Yeni ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arama motorları, metin tabanlı reklamlar ve ücretli dağıtım kanalları üzerinden çoğaltın.
  • Arama motorundaki sayfayı domine etme: Bir arama motoru reklamları kampanyasını organik arama stratejisiyle birleştirmek markanızın hem ücretli hem de ödeme yapmadan organik arama motoru listelerinde olmasını sağlar, bu da sizin için en önemli olan anahtar kelimelerinizle sayfayı domine etmenize yarar.
  • Sadece tık başına ödeme: Evet okunduğu kadar basit, sadece birisi reklamınıza tıkladığı zaman ödeme yaparsınız. Geleneksel reklamların aksine, ücretli reklam sadece birisinin sizin landing sayfanızı tıkladığında bir bütçe gerektirir.
  • Kitlenizi anlayabilme: Çeşitli ödemeler yaparak reklam verdiğimiz kaynakları test ederek hangi anahtar kelimelerin, reklamların ve yerleşimlerin en iyi dönüş sağladığını (ROI) anlayabiliriz. Böylece hedeflediğiniz hedef kitlenin online tüketim davranış şekillerini öğrenecek ve daha sonra bu duruma göre stratejinizi bu davranış şekillerine göre adapte edebileceksiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3″][seoengine-vc-wid-menu title=”Hizmetlerimiz” menu=”12″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]