Content Marketing (İçerik Pazarlama)

[vc_row][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1498031747989{margin-bottom: 75px !important;}” offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”5/12″][vc_single_image image=”1312″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”7/12″][vc_column_text]

CONTENT MARKETING (İÇERİK PAZARLAMA)

İHTİYAÇLARI DEĞERLENDİRMEK

İlgili tüm çevrimiçi kanallardan yararlanmak için eksiksiz bir içerik dijital pazarlama planı hazırlayacağız.

Markanıza ait bir içeriğin web akışını geliştirirken içeriğinizin maksimum sayıda görünüm elde ettiğinden emin olmak için çeşitli araçlardan faydalanabiliriz. Bu farklı araçlar, bunlarla sınırlı olmamakla beraber, şöyledir:[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]bloglar, bültenler, online makaleler, basın bültenleri, referanslar, infografi, podcast, videolar, ekitaplar, white page. Pazarlama çabalarımız sayesinde hedef kitlenize olası herhangi bir kanaldan ulaşmayı ve içeriklerinizle marka bilincini arttırmayı hedefliyoruz.

İÇERİK PAZARLAMANIN FAYDALARI NEDİR?

  • Marka Bilinirliği: Hedeflenmiş kanallar üzerinden içerik dağıtma yoluyla marka bilinirliğini arttırma çabalarımız şirketinizin online görünümünü arttıracaktır.
  • Kendi Hikayenizi Anlatın: Online olarak dağıtılan içerikleri kontrol altında tutarak markanızın hikayesini de kontrol edebilir, hedef kitlenizi doğru içeriklerle buluşturarak onları kullanıcıdan müşteriye dönüştürmeye, markanıza sadık kişiler olmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Karışıklığı Gidermek: İçeriklerinizi infographics, e-kitaplar ve podcasts şeklinde biçimlendirerek çekici hale getirmek, şirketinizi rekabetçi ve karmaşık internet ortamında fark edilmesine yardımcı olabilir.
  • Aboneler oluşturma: Doğru içeriklerle dijital pazarlama araçları size aboneler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

[/vc_column_text][vc_separator color=”custom” align=”align_left” border_width=”3″ el_width=”10″ accent_color=”#26c6da” css=”.vc_custom_1498027650535{margin-bottom: 30px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3″][seoengine-vc-wid-menu title=”Hizmetlerimiz” menu=”12″][/vc_column][/vc_row]